Hakkımızda

Hakkımızda

Biz kimiz?

Şanlıoğlu orman ürünleri 1978 yılında Ümraniye de Hilmi Şanlıoğlu tarafından kurulmuştur. Kısa bir süre sonra Hilmi Şanlıoğlu bayrağı oğlu Hamdi Şanlıoğlu’na devretmiştir. 2000 yılına kadar Ümraniye çakmak mahallesinde faaliyet gösteren Şanlıoğlu Orman Ürünleri 2000 yılından sonra sektörün en işlek yerlerinden Dudullu da faaliyetlerine devam etmiştir.

Kastamonu Entegre, Yıldız Sunta Mdf, Starwood Orman Ürünleri, Teverpan Mdf, Gentaş Sanayi ve Yıldız Entegre gibi, orman ürünleri sektöründe marka olan fabrikaların bayiliğini almış olup aynı zamanda Çamsan, Roma, Portakal gibi firmalarında malzemelerini kullanarak ürün yelpazesini geniş tutmuştur.

Kurulduğu günden bugüne kaliteden ödün vermeyen tavrı ile en iyi ürünü siz değerli müşterilerimize sunmayı ilke edinen Şanlıoğlu Orman Ürünleri bundan sonrada aynı çizgide hizmetine devam edecektir.

Mobilya, mutfak ve banyo sektöründe kullanılan orman ürünlerinin zengin renk yelpazesi ve uygun fiyat avantajlarıyla müşteriye sunulduğu Şanlıoğlu Orman ürünleri halen Dudullu da en iyi ve kaliteli işi çıkarmak isteyen siz değerli müşterini beklemektedir.

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusant ium dolore mque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae voluptatem accus antium dolore mque laudantium, totam dict eaque ipsa.

Vizyonumuz

Satış alanında olduğu kadar satış sonrası destek ve iletişim konusunda uzmanlaşmak , uzun vadeli başarılı müşteri ilişkileri elde etmek , teknolojik gelişmeleri takip edip iş süreçlerine entegre ederek başarıyı kalıcı hale getirmek.

Misyonumuz

Sektördeki geçmişimiz ve tecrübe birikimimizin avantajını kullanarak öncelikli olarak mevcut pazar konumunu korumak ve uzun vadede gerek ürün yelpazesi gerekse çağın gerekliliği olan iletişim alanında lider konuma gelmek.

Sertifikalarımız

Starwood