Roma Plastik Ürün No: #135


Roma PVC  Termoplastik kenarbantları günümüzde mobilyanın ayrılmaz bir parçası ve hatta çoğu zaman öne çıkan dizayn unsuru olmuştur. Masa, gövde, dolap kapakları, tezgah, kapı derken, bir çok noktada kenar bantları hayatımıza girmiştir. Roma Plastik bu konudaki uzmanlığı ve tecrübesiyle plastik kenar bantlarında akla gelen ilk isimlerden biri olmayı başarmıştır. Üretim gamındaki sınırsız renk ve ebat seçenekleriyle termoplastik kenarbantları gerek PVC gerekse ABS olarak müşteri istekleri doğrultusunda en hızlı ve en sorunsuz şekilde, kaliteden ödün vermeden üretilmektedir.

  Roma Düz Renkler

  Rome Düz Renk kenarbantları gerek tümleşik gerek kontrast yaratan renk geniş renk seçenekleriyle tüm mobilyalara uyum sağlar, dekoratif görünümleri ile yüzeylere bütünlük katar.

  Roma Ahşap Desenler

  Roma Ahşap Desenler ile mobilyalarda etkileyici doğal görünümü yakalamak mümkündür. Roma Plastik kenarbantları gelişmiş teknolojisi ile mobilyalarda ahşap desenlere birebir uyum sağlar, istenen vurguyu doğallığı bozmadan verir.

  Roma Duo

  Roma Duo çift renk kenar bantları tasarımcılara kullanacakları kenarbantlarında zemin ve üst renklerini farklı seçebilme imkanı tanıyarak mobilyalarda şık ve zarif bir görünüm sağlar. Roma Duo özelliği tüm düz renk, ahşap desen, parlak ve aluminyum kenar bantlarında uygulanabilmektedir.

  Roma Alu

  Roma Alüminyum kenarbantları modern görünüşleriyle, 21.yüzyıl mobilyalarına taze bir dokunuş getirecek mobilyalarda göz alıcı bir vurgu yaratacaktır.Roma Alu kenarbantlarında yüzeylere yapılan taban rengi eşleştirmeleriyle alüminyum yüzeyle kombinasyon sağlanarak,yüzeyle şaşırtıcı ve çarpıcı bir uyum sağlanmaktadır.

  Roma High Gloss

  Roma High Gloss -Parlak- kenarbantları etkileyici parlaklığı ve mobilya ile sağladığı eşsiz uyumu ile mobilyalara yepyeni bir görünüm sağlar.Her renk ve ölçüde üretilebilen Roma Parlak kenar bantları Ahşap Desenlerde de uygulanabilir.

  Roma Ondüle

  Roma Ondüle kenar bantları farklı ve ayırt edici görünümü ile mobilyalara yeni bir boyut katar. Çocuk odası mobilyalarından ofis mobilyalarına kadar her türlü mobilyada özel dolgun tasarımıyla uyumlu bir görünüm sağlar.