Hakkında

Şanlıoğlu orman ürünleri 1978 yılında Ümraniye de  Hilmi Şanlıoğlu tarafından kurulmuştur. Kısa bir süre sonra Hilmi Şanlıoğlu bayrağı oğlu Hamdi Şanlıoğlu’na  devretmiştir. 2000 yılına kadar Ümraniye çakmak mahallesinde faaliyet gösteren Şanlıoğlu Orman Ürünleri 2000 yılından sonra sektörün en işlek yerlerinden Dudullu da faaliyetlerine devam etmiştir.

Kastamonu Entegre, Yıldız Sunta Mdf, Starwood Orman Ürünleri, Teverpan Mdf, Gentaş Sanayi ve Yıldız Entegre gibi, orman ürünleri sektöründe marka olan fabrikaların bayiliğini almış olup aynı zamanda Çamsan, Roma, Portakal gibi firmalarında malzemelerini  kullanarak ürün yelpazesini geniş tutmuştur.

Kurulduğu günden bugüne kaliteden ödün vermeyen tavrı ile en iyi ürünü siz değerli müşterilerimize sunmayı ilke edinen Şanlıoğlu Orman Ürünleri bundan sonrada aynı çizgide hizmetine devam edecektir.

Mobilya, mutfak ve banyo sektöründe kullanılan orman ürünlerinin zengin renk yelpazesi ve uygun fiyat avantajlarıyla müşteriye sunulduğu Şanlıoğlu Orman ürünleri halen Dudullu da en iyi ve kaliteli işi çıkarmak isteyen siz değerli müşterini beklemektedir.